Click to order
Ваше замовлення
Total: 
* ми відправляємо наші твори в будь-яку точку Планеты, крім Російської Федерації
Інформація споживача
Ім’я
Прізвище
E-mail
Номер телефону
 
Інформація про доставку
Країна
Місто
Поштовий індекс
Адреса
Варіанти доставки
* доставка за рахунок одержувача
Примітки до способу доставки
 

Скульптура

Гараж33.Магазин є частиною і продовженням Гараж33.Галереї-Сховища. Він був створений для практичної реалізації об'єктів сучасного мистецтва, творці яких є резидентами галереї. Магазин галереї є своєрідним рупором в популяризації сучасного українського та міжнародного мистецтва за демократичними цінами та умовами. Ціни за художні витвори вказуються самими художниками. Сучасна скульптура, яку представляє Гараж33.Галерея-Сховище – це поєднання об'єму з простором, матеріалу з подразниками, конфлікту з питанням, вагань з рішеннями. Сучасна скульптура, яку показано у нашій галереї - це художні спроби роз'єднання
кордонів та меж, фіксації важливих подій та ситуацій, надання знаним технікам, матеріалам, формам нових значень та рішень. У цьому розділі із сучасною скульптурою представлено роботи українських скульпторів, а також скульпторів з інших країн світу. Галерея-Сховище представляє роботи як відомих, так і малознаних митців. Кожна скульптурна робота у концептуальному магазині сучасного мистецтва – Гараж33.Магазин – є унікальною. До кожного витвору мистецтва додається сертифікат з мокрою печаткою галереї, що підтверджує автентичність роботи.
Гараж33.Магазин є частиною і продовженням Гараж33.Галереї-Сховища. Він був створений для практичної реалізації об'єктів сучасного мистецтва, творці яких є резидентами галереї. Магазин галереї є своєрідним рупором в популяризації сучасного українського та міжнародного мистецтва за демократичними цінами та умовами. Ціни за художні витвори вказуються самими художницями та художниками.
Сучасна скульптура, яку представляє Гараж33.Галерея-Сховище – це поєднання об'єму з простором, матеріалу з подразниками, конфлікту з питанням, вагань з рішеннями. Сучасна скульптура, яку показано у нашій галереї - це художні спроби роз'єднання кордонів та меж, фіксації важливих подій та ситуацій, надання знаним технікам, матеріалам, формам нових значень та рішень.
У цьому розділі із сучасною скульптурою представлено роботи українських скульпторок та скульпторів, а також авторок та авторів з інших країн світу. Галерея-Сховище представляє роботи як мисткинь та митців відомих, так і малознаних. Кожна скульптурна робота у концептуальному магазині сучасного мистецтва – Гараж33.Магазин – є унікальною. До кожного витвору мистецтва додається сертифікат з мокрою печаткою галереї, що підтверджує автентичність роботи.

У нашому інстаграмі ви знайдете багато цікавої інформації
про сучасне мистецтво та матимете змогу постійно
бути в курсі нових подій та оновлень Гаража33. Галереї-Сховища

@garage33.gallery.shelter


© 2022 Всі права захищені

ГАРАЖ33. ГАЛЕРЕЯ-СХОВИЩЕ & Г33. МАГАЗИН МИСТЕЦТВА

| Україна | Київ | garage33galleryshelter@gmail.com |