Click to order
Ваше замовлення
Total: 
* ми відправляємо наші твори в будь-яку точку Планеты, крім Російської Федерації
Інформація споживача
Ім’я
Прізвище
E-mail
Номер телефону
 
Інформація про доставку
Країна
Місто
Поштовий індекс
Адреса
Варіанти доставки
* доставка за рахунок одержувача
Примітки до способу доставки
 

ПЕРФОРМАНС

Гараж33.Магазин є частиною і продовженням Гараж33.Галереї-Сховища. Він був створений для практичної реалізації об'єктів сучасного мистецтва, творці яких є резидентами галереї. Магазин галереї є своєрідним рупором в популяризації сучасного українського та міжнародного мистецтва за демократичними цінами та умовами. Ціни за художні витвори вказуються самими художниками. У цьому розділі представлено фотодокументацію перформансів та акцій, проведених міжнародними
художниками, які є резидентами галереї. Також тут можуть з'являтися арт-об'єкти, які були або досі використовуються художниками у їх перформансах та акціях. Галерея-Сховище представляє роботи як митців відомих, так і малознаних. Кожний об'єкт з акції або ж фотодокументація перформансу у концептуальному магазині сучасного мистецтва – Гараж33.Магазин – є унікальні або мають лімітовану кількість. До кожного об'єкту мистецтва додається сертифікат з мокрою печаткою галереї, що підтверджує автентичність роботи.
Гараж33.Магазин є частиною і продовженням Гараж33.Галереї-Сховища. Він був створений для практичної реалізації об'єктів сучасного мистецтва, творці яких є резидентами галереї. Магазин галереї є своєрідним рупором в популяризації сучасного українського та міжнародного мистецтва за демократичними цінами та умовами. Ціни за художні витвори вказуються самими художницями та художниками.
У цьому розділі представлено фотодокументацію перформансів та акцій, проведених міжнародними мисткинями та митцями, які є резидентами галереї. Також тут можуть з'являтися арт-об'єкти, які були або досі використовуються художницями та художниками у їх перформансах та акціях. Галерея-Сховище представляє роботи як мисткинь та митців відомих, так і малознаних.
Кожний об'єкт з акції або ж фотодокументація перформансу у концептуальному магазині сучасного мистецтва – Гараж33.Магазин – є унікальні або мають лімітовану кількість. До кожного об'єкту мистецтва додається сертифікат з мокрою печаткою галереї, що підтверджує автентичність роботи.

У нашому інстаграмі ви знайдете багато цікавої інформації
про сучасне мистецтво та матимете змогу постійно
бути в курсі нових подій та оновлень Гаража33. Галереї-Сховища

@garage33.gallery.shelter


© 2022 Всі права захищені

ГАРАЖ33. ГАЛЕРЕЯ-СХОВИЩЕ & Г33. МАГАЗИН МИСТЕЦТВА

| Україна | Київ | garage33galleryshelter@gmail.com |