Click to order
Ваше замовлення
Total: 
* ми відправляємо наші твори в будь-яку точку Планеты, крім Російської Федерації
Інформація споживача
Ім’я
Прізвище
E-mail
Номер телефону
 
Інформація про доставку
Країна
Місто
Поштовий індекс
Адреса
Варіанти доставки
* доставка за рахунок одержувача
Примітки до способу доставки
 

Принти & Шовкодруки

Гараж33.Магазин є частиною і продовженням Гараж33.Галереї-Сховища. Він був створений для практичної реалізації об'єктів сучасного мистецтва, творці яких є резидентами галереї. Магазин галереї є своєрідним рупором в популяризації сучасного українського та міжнародного мистецтва за демократичними цінами та умовами. Ціни за художні витвори вказуються самими художниками. Сучасні принти, які представляє Гараж33.Галерея-Сховище – це поєднання конфлікту з питанням, страхів з рішеннями, фаталізму з іронією. Сучасні плакати та шовкодруки, які показано у нашій галереї - це художні спроби роз'єднання кордонів та меж,
фіксації важливих подій та ситуацій, надання знаним технікам, символам, мотивам нових значень та рішень. У цьому розділі із принтами представлено об'єкти від українських художників, а також художників з інших країн світу. Галерея-Сховище представляє роботи як митців відомих, так і малознаних. Кожний плакат та шовкодрук у концептуальному магазині сучасного мистецтва – Гараж33.Магазин – є унікальним або має лімітовану кількість. До кожного об'єкту мистецтва додається сертифікат з мокрою печаткою галереї, що підтверджує автентичність роботи.
Гараж33.Магазин є частиною і продовженням Гараж33.Галереї-Сховища. Він був створений для практичної реалізації об'єктів сучасного мистецтва, творці яких є резидентами галереї. Магазин галереї є своєрідним рупором в популяризації сучасного українського та міжнародного мистецтва за демократичними цінами та умовами. Ціни за художні витвори вказуються самими художницями та художниками.
Сучасні принти, які представляє Гараж33.Галерея-Сховище – це поєднання конфлікту з питанням, страхів з рішеннями, фаталізму з іронією. Сучасні плакати та шовкодруки, які показано у нашій галереї - це художні спроби роз'єднання кордонів та меж, фіксації важливих подій та ситуацій, надання знаним технікам, символам, мотивам нових значень та рішень.
У цьому розділі із принтами представлено об'єкти від українських художниць та художників, а також авторок та авторів з інших країн світу. Галерея-Сховище представляє роботи як мисткинь та митців відомих, так і малознаних. Кожний плакат та шовкодрук у концептуальному магазині сучасного мистецтва – Гараж33.Магазин – є унікальним або має лімітовану кількість. До кожного об'єкту мистецтва додається сертифікат з мокрою печаткою галереї, що підтверджує автентичність роботи.

У нашому інстаграмі ви знайдете багато цікавої інформації
про сучасне мистецтво та матимете змогу постійно
бути в курсі нових подій та оновлень Гаража33. Галереї-Сховища

@garage33.gallery.shelter


© 2022 Всі права захищені

ГАРАЖ33. ГАЛЕРЕЯ-СХОВИЩЕ & Г33. МАГАЗИН МИСТЕЦТВА

| Україна | Київ | garage33galleryshelter@gmail.com |