Click to order
Ваше замовлення
Total: 
* ми відправляємо наші твори в будь-яку точку Планеты, крім Російської Федерації
Інформація споживача
Ім’я
Прізвище
E-mail
Номер телефону
 
Інформація про доставку
Країна
Місто
Поштовий індекс
Адреса
Варіанти доставки
* доставка за рахунок одержувача
Примітки до способу доставки
 

фешен & ТЕКСТИЛЬНІ ОБ'ЄКТИ

Гараж33.Магазин є частиною і продовженням Гараж33.Галереї-Сховища. Він був створений для практичної реалізації об'єктів сучасного мистецтва, творці яких є резидентами галереї. Магазин галереї є своєрідним рупором в популяризації сучасного українського та міжнародного мистецтва за демократичними цінами та умовами. Ціни за художні витвори вказуються самими художниками. Сучасний текстиль та одяг із принтами від сучасних митців, які представляє Гараж33.Галерея-Сховище – це поєднання художнього з функціональним, традиційного із заново осмисленим. Сучасні текстильні вироби та арт-аксесуари, які показано у нашій
галереї - це художні спроби роз'єднання кордонів та меж, фіксації важливих подій та ситуацій, надання знаним технікам, матеріалам, функціям нових значень та рішень. У цьому розділі із сучасним текстилем та одягом представлено арт-об'єкти українських художників, а також митців з інших країн світу. Галерея-Сховище представляє роботи як відомих, так і малознаних художників. Кожний текстильний виріб у концептуальному магазині сучасного мистецтва – Гараж33.Магазин – є унікальним або має лімітовану кількість. До кожного витвору мистецтва додається сертифікат з мокрою печаткою галереї, що підтверджує автентичність роботи.
Гараж33.Магазин є частиною і продовженням Гараж33.Галереї-Сховища. Він був створений для практичної реалізації об'єктів сучасного мистецтва, творці яких є резидентами галереї. Магазин галереї є своєрідним рупором в популяризації сучасного українського та міжнародного мистецтва за демократичними цінами та умовами. Ціни за художні витвори вказуються самими художницями та художниками.
Сучасний текстиль та одяг із принтами від сучасних мисткинь та митців, які представляє Гараж33.Галерея-Сховище – це поєднання художнього з функціональним, традиційного із заново осмисленим. Сучасні текстильні вироби та арт-аксесуари, які показано у нашій галереї - це художні спроби роз'єднання кордонів та меж, фіксації важливих подій та ситуацій, надання знаним технікам, матеріалам, функціям нових значень та рішень.
У цьому розділі із сучасним текстилем та одягом представлено арт-об'єкти українських художниць та художників, а також авторок та авторів з інших країн світу. Галерея-Сховище представляє роботи як мисткинь та митців відомих, так і малознаних. Кожний текстильний виріб у концептуальному магазині сучасного мистецтва – Гараж33.Магазин – є унікальним або має лімітовану кількість. До кожного витвору мистецтва додається сертифікат з мокрою печаткою галереї, що підтверджує автентичність роботи.

У нашому інстаграмі ви знайдете багато цікавої інформації
про сучасне мистецтво та матимете змогу постійно
бути в курсі нових подій та оновлень Гаража33. Галереї-Сховища

@garage33.gallery.shelter


© 2022 Всі права захищені

ГАРАЖ33. ГАЛЕРЕЯ-СХОВИЩЕ & Г33. МАГАЗИН МИСТЕЦТВА

| Україна | Київ | garage33galleryshelter@gmail.com |