Click to order
Ваше замовлення
Total: 
* ми відправляємо наші твори в будь-яку точку Планеты, крім Російської Федерації
Інформація споживача
Ім’я
Прізвище
E-mail
Номер телефону
 
Інформація про доставку
Країна
Місто
Поштовий індекс
Адреса
Варіанти доставки
* доставка за рахунок одержувача
Примітки до способу доставки
 

Ювелірні Об'єкти

Гараж33.Магазин є частиною і продовженням Гараж33.Галереї-Сховища. Він був створений для практичної реалізації об'єктів сучасного мистецтва, творці яких є резидентами галереї. Магазин галереї є своєрідним рупором в популяризації сучасного українського та міжнародного мистецтва за демократичними цінами та умовами. Ціни за художні витвори вказуються самими художниками. Сучасні ювелірні об'єкти, які представляє Гараж33.Галерея-Сховище – це поєднання художнього з дизайнерським, традиційного із заново осмисленим.
Сучасні ювелірні вироби, які показано у нашій галереї - це художні спроби роз'єднання кордонів та меж, фіксації важливих подій та ситуацій, надання знаним технікам, матеріалам, формам нових значень та рішень. У цьому розділі представлено сучасні ювелірні арт-об'єкти міжнародних художників та дизайнерів. Кожний ювелірний виріб у концептуальному магазині сучасного мистецтва – Гараж33.Магазин – є унікальним. До кожного додається сертифікат з мокрою печаткою галереї, що підтверджує його автентичність.
Гараж33.Магазин є частиною і продовженням Гараж33.Галереї-Сховища. Він був створений для практичної реалізації об'єктів сучасного мистецтва, творці яких є резидентами галереї. Магазин галереї є своєрідним рупором в популяризації сучасного українського та міжнародного мистецтва за демократичними цінами та умовами. Ціни за художні витвори вказуються самими художницями та художниками.
Сучасні ювелірні об'єкти, які представляє Гараж33.Галерея-Сховище – це поєднання художнього з дизайнерським, традиційного із заново осмисленим. Сучасні ювелірні вироби, які показано у нашій галереї - це художні спроби роз'єднання кордонів та меж, фіксації важливих подій та ситуацій, надання знаним технікам, матеріалам, формам нових значень та рішень.
У цьому розділі представлено сучасні ювелірні арт-об'єкти міжнародних художниць та художників, дизайнерок та дизайнерів. Кожний ювелірний виріб у концептуальному магазині сучасного мистецтва – Гараж33.Магазин – є унікальним. До кожного додається сертифікат з мокрою печаткою галереї, що підтверджує його автентичність.

У нашому інстаграмі ви знайдете багато цікавої інформації
про сучасне мистецтво та матимете змогу постійно
бути в курсі нових подій та оновлень Гаража33. Галереї-Сховища

@garage33.gallery.shelter


© 2021 Гараж33. Галерея-Сховище & Магазин Мистецтва Г33
Засновники: MKUV Студія [Марія Куліковська+Улег Вінніченко]
Куратори: ШПП [Школа Політичного Перформансу]
Всі права захищені.

| Україна | 04060 Київ | вул. Ризька 73, буд. 223 | garage33galleryshelter@gmail.com |