Наша команда

Улег Вінніченко
Співзасновник, Продюсер, Директор
ЧЗ → Київ / Стокгольм
Архітектор-інженер, винахідник та антрепренер. Має понад 15 років досвіду в архітектурній справі та розробках інноваційних будівельних матеріалів і конструкцій, а також є засновником міжнародної експериментальної інженерно-архітектруної студії ТОВ "Ос-Нова". 3 8 березня 2017 р. співпрацює з Марією Куліковською в усіх її перформативно-скульптурних та архітектруних проектах. Нині проживає у Києві та Стокгольмі.
Марія Куліковська
Співзасновниця, Арт-Директорка, Со-Кураторка
Керч → Київ / Стокгольм
Мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка-акціоністка, дослідниця та лекторка. Народилася і виросла в м. Керч на краю півострова Крим, куди не поверталась з моменту незаконної анексії півострова Росією та початку 2014 р. З того часу живе в Києві та Стокгольмі у вигнанні, працює міжнародно. Художниця досліджує трансформації свого тіла, спостерігає за його вразливістю, активно створює передумови феміністичного та квірного дискурсів.
Наташа Нагаєвська
Арт-Менеджерка, Со-Кураторка, SMM
Вінниця / Краків
Історикиня мистецтв, авторка критичних статей та мистецтвознавчих есе. Досліджує феномен сучасного мистецтва, виявляючи та аналізуючи його тісні зв'язки з всесвітньою історією мистецтв, психологією та соціологією. Закінчила Інститут історії мистецтв Ягеллонського університету. Нині проживає у Кракові, працює міжнародно.

Наші Куратори

MKUV Studio
[
Марія Куліковська + Улег Вінніченко]
мультимедійна, міждисциплінарна, міжнародна, гібридна студія сучасного мистецтва, архітектури та перформансу
перформанси, акції, виставки, ненасильницькі художні жести, нові експериментальні, гібридні та трансдисциплінарні форми образотворчого мистецтва

Наші Партнери

Art Represent (Лондон, Великобританія)
неприбуткова художня організація для художни(ків)ць, постраждалих від конфлікту та вимушеної міграції, спрямована на розширення можливостей митців заради позитивних змін у світі.
Mörby Gård (Стокгольмський Архіпелаг, Швеція)
сезонний міжнародний скульптурний парк, розташований на землі легендарного острова Орно в самому серці Стокгольмського Архіпелагу.
Sex.Ed.UA (Київ, Україна)
освітня платформа про сексуальну сферу людини, яка поєднує лекції, семінари, кінопокази та зустрічі.

© 2021 Гараж33. Галерея-Сховище & Магазин Мистецтва Г33
Засновники: MKUV Студія [Марія Куліковська+Улег Вінніченко]
Куратори: ШПП [Школа Політичного Перформансу]
Всі права захищені.

| Україна | 04060 Київ | вул. Ризька 73, буд. 223 | garage33galleryshelter@gmail.com |