Наша команда

Улег Вінніченко
Співзасновник, Продюсер, Директор
ЧЗ → Київ / Стокгольм
Архітектор-інженер, винахідник та антрепренер. Має понад 15 років досвіду в архітектурній справі та розробках інноваційних будівельних матеріалів і конструкцій, а також є засновником міжнародної експериментальної інженерно-архітектруної студії ТОВ "Ос-Нова". 3 8 березня 2017 р. співпрацює з Марією Куліковською в усіх її перформативно-скульптурних та архітектруних проектах. Нині проживає у Києві та Стокгольмі.
Марія Куліковська
Співзасновниця, Артдиректорка, Со-Кураторка
Керч → Київ / Стокгольм
Мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка-акціоністка, дослідниця та лекторка. Народилася і виросла в м. Керч на краю півострова Крим, куди не поверталась з моменту незаконної анексії півострова Росією та початку 2014 р. З того часу живе в Києві та Стокгольмі у вигнанні, працює міжнародно. Художниця досліджує трансформації свого тіла, спостерігає за його вразливістю, активно створює передумови феміністичного та квірного дискурсів.
Наташа Нагаєвська
Артменеджерка, Со-Кураторка, SMM
Вінниця / Краків
Історикиня мистецтв, авторка критичних статей та мистецтвознавчих есе. Досліджує феномен сучасного мистецтва, виявляючи та аналізуючи його тісні зв'язки з всесвітньою історією мистецтв, психологією та соціологією. Закінчила Інститут історії мистецтв Ягеллонського університету. Нині проживає у Кракові, працює міжнародно.

Наші Партнери

Школа Політичного Перформансу (ШПП, Київ, Україна)
школа перформансу, акції, ненасильницьких художніх жестів, нових експериментальних, гібридних та трансдисциплінарних форм образотворчого мистецтва
Mörby Gård (Стокгольмський Архіпелаг, Швеція)
сезонний міжнародний скульптурний парк, розташований на землі легендарного острова Орно в самому серці Стокгольмського Архіпелагу.
Art Represent (Лондон, Великобританія)
неприбуткова художня організація для художни(ків)ць, постраждалих від конфлікту та вимушеної міграції, спрямована на розширення можливостей митців заради позитивних змін у світі.

© 2022 Всі права захищені

ГАРАЖ33. ГАЛЕРЕЯ-СХОВИЩЕ & Г33. МАГАЗИН МИСТЕЦТВА

| Україна | Київ | garage33galleryshelter@gmail.com |