Із Серії "880" №05

Марія Куліковська+Улег Вінніченко [MKUV Studio]
880B5
1150,00
Бюст із серії "880" , яка складається з 5 бюстів-зліпків, створена шляхом зняття форми тіла художниці Марії Куліковської архітектором-інженером, її чоловіком —
Улегом Вінніченко та відлита в балістичному милі з квітами всередині.

Скульптура невибаглива в обслуговуванні. Вона просить до себе такого ж ставлення, як і людське тіло. Якщо ви хочете зберегти бюст в максимально первородному вигляді - не залишайте його на холоді та в сирому приміщенні, не тримайте близько вогню. Якщо ж скульптура буде жити з вами у звичайних, комфортних для життя людини умовах — вона довгий період залишатиметься в первинному стані, з часом буде повільно і непомітно трансформуватись, трохи всихаючи й стаючи більш твердою. При правильному догляді скульптура залишиться на довгі століття і з вашими нащадками. Якщо ж ви хочете побачити швидкі та наочні зміни трансформації та старіння тіла скульптури — можете залишити її в більш агресивних та контрастних умовах проживання, все як у реальному житті.

ПЕРЕДІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ

Під час фотографування у своїй квартирі першого бюсту з серії, Марія підсвідомо поставила його біля каміну. Виявилось, що місце біля біокаміну зі скульптурою максимально схоже на простір поряд з каміном у будинку її батьків. Зрозумівши схожість та відчувши невидимий зв'язок, художниця вирішила з'ясувати: яка ж відстань від каміна в її квартирі у Києві до вогнища у будинку її дитинства на окупованій конфліктній території? Відстань на карті Google складала рівно 880 км.

Балістичне мило — це напівпрозора мильна основа, яку використовують як для звичайного миловаріння, так і для тестування вогнепальної зброї перед відправленням на конфліктні території. Напівпрозоре мило є найвдалішим матеріалом для аналізу потужності зброї, оскільки його щільність є такою ж, як і людське тіло - теж складається на 80% з води. Напівпрозорість мильної основи дозволяє наочно побачити траєкторію польоту кулі й потужність завданих нею каліцтв людському тілу. Після тренувань на милі цю зброю поставляють на конфліктні та військові території.

ПРО АВТОРІВ
Марія Куліковська – мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка-акціоністка, дослідниця та лекторка у вигнанні. Народилася і виросла в м. Керч на краю півострова Крим, куди не поверталась з моменту незаконної анексії півострова Росією та початку воєнних дій на сході України влітку 2014 р. Художниця досліджує трансформації свого тіла, спостерігає за його вразливістю, активно створює передумови феміністичного та квірного дискурсів. Творчість Марії Куліковської – це радикальне поєднання перформансу зі скульптурою, акварелі зі старим папером, тілесності з предметністю, знищення зі створенням , важких символів зі зрозумілими метафорами, безсилля крику із силою матеріалу, слабкого та обережного з тотальним.
Улег Вінніченко – архітектор-інженер, що народився у м. Заводське Полтавської області. Улег має понад 15 років досвіду в архітектурній справі та розробках інноваційних будівельних матеріалів і конструкцій, а також є засновником творчо-експериментальної студії "ТОВ Основа". Останні 3 роки співпрацює з Марією Куліковською в усіх її перформативно-скульптурних проектах. У 2020 Марія з Улегом побудували та відкрили у Києві «Гараж 33. Галерею-Сховище» для художників з «конфлікту?», актуалізуючи та рефлексуючи на таке поняття як "тіло з конфлікта" та надаючи голос маргіналізованим групам суспільства.
ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Скульптура належним чином упаковується в ящик, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. В майбутньому коробка може бути використана як підставка для скульптури. В коробку зі скульптурою буде вкладено підписаний авторський сертифікат з мокрою печаткою MKUV Studio на оригінальному акварельному малюнку-ескізі до скульптури. Малюнок можна експонувати разом зі скульптурою або як окремий мистецький об'єкт.
Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Серія: 880

Матеріал: Балістичне Мило

Висота: до 1 м

Країна: Україна

Країна: Швеція

Рік: 2019

lwh: 310x470x800 mm

Weight: 30000 g

Click to order