Із Серії "Remembering the Old World"

Ольга Крикун
OKA409
82,00
ПРО АВТОРКУ
Ольга Крикун народилась в Одесі, живе та працює у Празі. Художниця брала участь в понад 20 групових виставках у Празі, Базелі, Берліні, Венеції та Тайвані, а також провела більш ніж 10 персональних. В інтерв'ю Марії Куліковській Ольга підкреслила, що її роботи – це перероблений реді-мейд її інтуїції, з правками. Художниця працює з різними медіумами: інсталяція, графіка, скульптура, відео-арт, перформанс. Свої графічні роботи мисткиня часто використовує у власних інсталяціях та як повноцінні частини скульптурних об'єктів.

Роботи Ольги Крикун – це виклик. Виклик закостенілій «чистій» естетиці, виклик «примірній» склейці кадрів, виклик посередності. Її графіка – це виклик гумору та інфантильності, а інсталяції – виклик сучасній нечутливості та надуживаній красі.
ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Малюнок належним чином упаковується, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. До витвору мистецтва додається підписаний власноруч авторський сертифікат із мокрою печаткою галереї. За вашим бажанням малюнок може бути оформлений в антираму з повністю перероблювальних матеріалів, таких як скло, металеві кріплення та пресоване вторинне дерево.
Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Серія: Remembering the Old World

Техніка: Олівцем на Папері

Формат: 30x21 см

Країна: Чехія

Країна: Україна