Око Спостерігача №7

Єкатерина Сісфонтес & Siska​ Дизайн
EBSISKA7
2500,00
* Ювелірний предмет знаходиться у Стокгольмі, очікування доставки близько 10-14 робочих днів.

На даний момент художницею задумано створити 21 об'єкт серії "Око спостерігача". Кожна з них відповідає частинам тіла, які в сучасному світі люди намагаються змінити за допомогою схуднення, хірургічного втручання, макіяжу чи будь-якої іншої процедури заради дотримання державних або приватних стандартів.
Всі об'єкти виготовлені вручну Катериною Сісфонтес зі стерлінгового срібла.

ПРО ХУДОЖНИЦЮ
Єкатерина Сісфонтес – мультимедійна шведська художниця, яка робить інсталяції, працює зі скульпрурою в публічному просторі, створює перформанси і фотографії. У 2005 році вона заснувала власний ювелірний бренд – SisKa Design. Лейтмотивом її прикрас є скандинавський аскетизм: холодність металів, стриманість елегантності, естетика спрощених форм і прямі лінії. Ювелірні вироби Катерини Сісфонтес продавались у музейних магазинах Національного музею Швеції, Британської академії мистецтв, Художнього музею Північної Дакоти.

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливе для нас.

Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Об'єкт упакован в зручну упаковку, тому буде у безпеці по дорозі до його одержувача. Ми доставляємо свої твори по всьому світу. Ви можете зв'язатися з нами та обрати найбільш зручний тип доставки або транспортну компанію.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні вам за розуміння.У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Матеріал: Срібло

Країна: Швеція