Футболка "888" №35

Марія Куліковська+Улег Вінніченко [MKUV Studio]
888SWTS35
25,00
Обмежена серія друку на футболці із серії "888". Назва серіі пов'язана з символікою числа "8", що постійно оточує художницю від її народження у 1988 році [9+1= 0; 9-1= 8], а також з нумерологією її імені та міфологією, яка присутня в кожній частині життя художниці з 18 березня 2014 року.

До кожного об'єкту у вигляді футболки з лімітованим друком малюнку Марії Куліковської додається ексклюзивний колекційний подарунок – лімітована поштівка з фотодокументацією одного з проектів художниці, на зворотній стороні якої знаходиться авторська мокра печатка (кольоровий відбиток лівих грудей художниці).

До речі, в той момент, коли Ви одягаєте на своє тіло футболку з малюнком Марії, Ви стаєте умовною "Живою Галереєю". У разі, якщо Вам набридне носити на собі даний арт-об'єкт, Ви можете натягнути його на підрамник, оформити у раму під скло та експонувати у своїй колекції чи у власному просторі як одну з робіт Марії Куліковської.

ПРО АВТОРКУ
Марія Куліковська – мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка-акціоністка, дослідниця та лекторка у вигнанні. Народилася і виросла в м. Керч на краю півострова Крим, куди не поверталась з моменту незаконної анексії півострова Росією та початку воєнних дій на сході України влітку 2014 р. Художниця досліджує трансформації свого тіла, спостерігає за його вразливістю, активно створює передумови феміністичного та квірного дискурсів. Творчість Марії Куліковської – це радикальне поєднання перформансу зі скульптурою, акварелі зі старим папером, тілесності з предметністю, знищення зі створенням , важких символів зі зрозумілими метафорами, безсилля крику із силою матеріалу, слабкого та обережного з тотальним.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
За попереднім замовленням будь-яких 4 і більше футболок з нашого онлайн-магазину діє наступна система знижок:
  • 4–8 Футболок: -3%
  • 9–13 Футболок: -8%
  • 14 & більше Футболок: -15%
ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Футболка належним чином упаковується в коробку, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Категорія: Футболка

Матеріал: Бавовна

Матеріал: Бавовна & Поліестер

Колір текстилю: Білий

Техніка: Цифровий Друк

Серія: 888