Футболка із Серії "888"

Марія Куліковська+Улег Вінніченко [MKUV Studio]
123-754-0010
25,00
**Від тепер Ви можете придбати даний арт об'єкт офлайн в найбільшому магазині українських дизайн та фешн брендів "ВСІ. СВОЇ Магазин. Дім та Декор" за адресою: Україна, Київ 01001, вул. Хрещатик 34

Обмежена серія друку на футболці із серії "888".

До кожного об'єкту у вигляді футболки з лімітованим друком малюнку Марії Куліковської додається сертифікат з фотодокументацією даного текстільного об'єкту, на зворотній стороні якого знаходиться мокра печатка ГАРАЖ33.

До речі, в той момент, коли Ви одягаєте на своє тіло футболку з малюнком Марії, Ви стаєте умовною "Живою Галереєю". У разі, якщо Вам набридне носити на собі даний арт-об'єкт, Ви можете натягнути його на підрамник, оформити у раму під скло та експонувати у своїй колекції чи у власному просторі як одну з робіт Марії Куліковської.

ПРО АВТОРКУ
Марія Куліковська – мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка-акціоністка, дослідниця та лекторка у вигнанні. Народилася і виросла в м. Керч на краю півострова Крим, куди не поверталась з моменту незаконної анексії півострова Росією та початку воєнних дій на сході України влітку 2014 р. Художниця досліджує трансформації свого тіла, спостерігає за його вразливістю, активно створює передумови феміністичного та квірного дискурсів. Творчість Марії Куліковської – це радикальне поєднання перформансу зі скульптурою, акварелі зі старим папером, тілесності з предметністю, знищення зі створенням , важких символів зі зрозумілими метафорами, безсилля крику із силою матеріалу, слабкого та обережного з тотальним.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
За попереднім замовленням будь-яких 4 і більше футболок з нашого онлайн-магазину діє наступна система знижок:
  • 4–8 Футболок: -3%
  • 9–13 Футболок: -8%
  • 14 & більше Футболок: -15%
ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Футболка належним чином упаковується в коробку, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Категорія: Футболка

Матеріал: Бавовна & Лайкра

Колір текстилю: Білий

Техніка: Цифровий Друк

Серія: 888

Офлайн в: ВСІ. СВОЇ Магазин. Дім та Декор

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
* ми відправляємо наші твори в будь-яку точку Планеты, крім Російської Федерації
Інформація споживача
Ім’я
Прізвище
E-mail
Номер телефону
 
Інформація про доставку
Країна
Місто
Поштовий індекс
Адреса
Варіанти доставки
* доставка за рахунок одержувача
Примітки до способу доставки