Маска для Обличчя

Марія Куліковська+Улег Вінніченко [MKUV Studio]
MWP003
8,00
Обмежена серія друку на високоякісній двошаровій текстильній багаторазовій масці для обличчя, лицьова сторона якої зроблена з 100% бавовни, виворітня – з переробленого поліестеру.

До кожного об'єкту у вигляді маски з лімітованим друком малюнку Марії Куліковської додається ексклюзивний колекційний подарунок – лімітована поштівка з фотодокументацією одного з проектів художниці, на зворотній стороні якої знаходиться авторська мокра печатка (кольоровий відбиток лівої грудини художниці).
До речі, в той момент, коли Ви одягаєте на своє обличчя маску з малюнком Марії, Ви стаєте умовною "Живою Галереєю".
Маска максимально стійка до прання і прасування, оскільки при виготовленні використовуються водостійкі та гіпоалергенні пігменти.

ПРО АВТОРКУ
Марія Куліковська – мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка-акціоністка, дослідниця та лекторка у вигнанні. Народилася і виросла в м. Керч на краю півострова Крим, куди не поверталась з моменту незаконної анексії півострова Росією та початку воєнних дій на сході України влітку 2014 р. Художниця досліджує трансформації свого тіла, спостерігає за його вразливістю, активно створює передумови феміністичного та квірного дискурсів. Творчість Марії Куліковської – це радикальне поєднання перформансу зі скульптурою, акварелі зі старим папером, тілесності з предметністю, знищення зі створенням , важких символів зі зрозумілими метафорами, безсилля крику із силою матеріалу, слабкого та обережного з тотальним.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
За попереднім замовленням будь-яких 4 і більше футболок з нашого онлайн-магазину діє наступна система знижок:
  • 4–8 Масок: -3%
  • 9–13 Масок: -8%
  • 14 & більше Масок: -15%
ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Маска упаковується належним чином , тому буде у безпеці дорогою до одержувача. Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Категорія: Маска

Матеріал: Бавовна & Поліестер

Колір текстилю: Чорний

Техніка: Цифровий Друк

Серія: Малюнки на паперах для судової медичної експертизи