Плюшева Вульва №2

EVAMARIA
EMTOY02
50,00
Зазвичай, плюшеві іграшки - це ведмедики та зайчики. Чому б не гратися Вульвою, не придумувати пригоди їй? Ми використали форму колекційних іграшок як тригер до нормальності, а форму жіночого органу – як легалізацію відношення до власного тіла через використання суто "дитячих" матеріалів.

ПРО АВТОРОК
EVAMARIA – український творчий дует двох дизайнерок, які з 2013 року створюють колекційні іграшки та лімітовані фешн-об'єкти. В основі бренду закладена ідея присутності мистецтва у повсякденності, можливість кожного дозволити собі бути частиною мистецького процесу на щодень. Починаючи з 2013 року EVAMARIA регулярно беруть участь у міжнародній виставці авторських ляльок та іграшок FANTANIMA!, яка проходить в Японії.

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Текстильний об'єкт належним чином упаковується в коробку, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва. Доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Матеріал: Плюш

Матеріал: Поліестровий Наповнювач

Матеріал: Порцеляна

Техніка: Ручне Шиття

Висота: до 20 см

Країна: Україна

Рік: 2021

Click to order