Голова Із Серії "Складки Часу/Складки Пам'яті"

Марія Куліковська+Улег Вінніченко [MKUV Studio]
FOTFOMH
8000,00
Скульптурний об'єкт із серії "Складки Часу/Складки Пам'яті" були створені шляхом зняття зліпків частин тіла Марії Куліковської та її матері.
Скловолокно та смоли, об'єкт покритий воском, 2016
68 х 86 см

Скульптури із діної серії були показані на персональній виставці у 2016 в Одесі та, пізніше, під час Kyiv Art Week у 2017 та на персональній виставці "Складки" в Арт-просторі Port Agency у Києві.

Деякі рельєфи цієї серії знаходяться в приватній колекції, а також у публічній колекції галереї Invogue в Одесі, Україна.

ПРО АВТОРІВ
Марія Куліковська – мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка-акціоністка, дослідниця та лекторка у вигнанні. Народилася і виросла в м. Керч на краю півострова Крим, куди не поверталась з моменту незаконної анексії півострова Росією та початку воєнних дій на сході України влітку 2014 р. Художниця досліджує трансформації свого тіла, спостерігає за його вразливістю, активно створює передумови феміністичного та квірного дискурсів. Творчість Марії Куліковської – це радикальне поєднання перформансу зі скульптурою, акварелі зі старим папером, тілесності з предметністю, знищення зі створенням , важких символів зі зрозумілими метафорами, безсилля крику із силою матеріалу, слабкого та обережного з тотальним.
Улег Вінніченко – архітектор-інженер, що народився у м. Заводське Полтавської області. Улег має понад 15 років досвіду в архітектурній справі та розробках інноваційних будівельних матеріалів і конструкцій, а також є засновником творчо-експериментальної студії "ТОВ Основа". Останні 3 роки співпрацює з Марією Куліковською в усіх її перформативно-скульптурних проектах. У 2020 Марія з Улегом побудували та відкрили у Києві «Гараж 33. Галерею-Сховище» для художників з «конфлікту?», актуалізуючи та рефлексуючи на таке поняття як "тіло з конфлікта" та надаючи голос маргіналізованим групам суспільства.
ОПЛАТА
Якщо Вас зацікавив даний витвір - напишіть нам і ми зорієнтуємо Вас щодо ціни.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Скульптура належним чином упаковується в ящик, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. В коробку зі скульптурою буде вкладено підписаний авторський сертифікат з мокрою печаткою MKUV Studio на оригінальному акварельному малюнку-ескізі до скульптури. Малюнок можна експонувати разом зі скульптурою.
Ми доставляємо твори по всьому світу. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати дану скульптуру з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Серія: Складки Часу/Складки Пам'яті

Матеріал: Скловолокно

Матеріал: Смола

Матеріал: Віск

Країна: Україна

Країна: Швеція

Рік: 2016