"З Днем Народження"

Марія Куліковська+Улег Вінніченко [MKUV Studio]
HB3
500,00
Лімітований фотовідбиток перформансу "З днем народження", якій відбувся 23 листопада 2015 у галереї Саатчі в Лондоні, Великобританія.

ПЕРЕДІСТОРІЯ
"Happy Birthday" – несанкціонований перформанс під час відкриття першого українсько-британського конкурсу "UK/RAINE" у Галереї Саатчі, Лондон, Великобританія, у якому Марія брала участь разом з 30 іншими українськими та британськими митцями. Концепція виставки зосереджувалася навколо подій та геополітичних турбулентностей, що охопили Україну в той період і продовжуються до сих пір.
Зі свого боку Марія Куліковська представила ряд мильних скульптур, які вона потрощила молотком під час проведення перформансу на відкритті виставки. Для цієї виставки вона зробила репліки скульптур "Homo Bulla – Людина, як Мильна Бульбашка", що експонувалися у Платформі культурних ініціатив ІЗОЛЯЦІЯ у 2012 році, а потім здійснила перформанс-реакцію на їхнє знищення бойовиками. Зазвичай, таке мило використовується для тестування зброї, адже його консистенція відповідає консистенції людського тіла.
Відкриття виставки припало на день народження її мами, якій Марія не могла навіть зателефонувати, бо окупований Кримський півострів вже був повністю відрізаний від інтернет-мережі, телебачення та мобільного зв'язку, а також від електроенергії та водних ресурсів.
Закінчуючи цей перформанс, мисткиня помістила на одну зі скульптур футболку-прапор з проєкту «Квіти Демократії».

ПРО АВТОРКУ
Марія Куліковська – мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка-акціоністка, дослідниця та лекторка у вигнанні. Народилася і виросла в м. Керч на краю півострова Крим, куди не поверталась з моменту незаконної анексії півострова Росією та початку воєнних дій на сході України влітку 2014 р. Художниця досліджує трансформації свого тіла, спостерігає за його вразливістю, активно створює передумови феміністичного та квірного дискурсів. Творчість Марії Куліковської – це радикальне поєднання перформансу зі скульптурою, акварелі зі старим папером, тілесності з предметністю, знищення зі створенням, важких символів зі зрозумілими метафорами, безсилля крику із силою матеріалу, слабкого та обережного з тотальним.

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливе для нас.

Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Об'єкт упакован в зручну упаковку, тому буде у безпеці по дорозі до його одержувача. Ми доставляємо свої твори по всьому світу. Ви можете зв'язатися з нами та обрати найбільш зручний тип доставки або транспортну компанію.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні вам за розуміння.У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Техніка: Цифровий Друк

Матеріал: Металева Дошка, Дерев'яний Каркас

Рік: 2015

Країна: Україна

Країна: Швеція

Click to order