Тріпл-Колор Балаклава

V [B]
BALACLAVA04
120,00
Текстильні артоб'єкти V [B] різко та напрочуд сміливо торкаються теми війни, кордонів, ідентичності, шляхів до свободи слова та свободи небінарного квірного мистецтва. Тріпл-Колор Балаклава є унікальним витвором та існує лише в одному екземплярі. До артоб'єкту додається сертифікат з мокрою печаткою галереї, підтверджуючий автентичність даного артоб'єкту.

ПРО АВТОРКУ
V [В] – анонімна квірна художниця з Криму, архітекторка-інженерка, політична активістка. Завжди мріяла про кар’єру дизайнерки-модельєрки. V [В] працює з різними м’якими матеріалами: реставрує старі в’язальні нитки для оздоби своїх об’єктів, використовує бинти, марлю та шерсть, створюючи силозатратні тканинні скульптури. Лейтмотивом робіт V [В] є квіти як символи-образи жіночого тіла. Більшість робіт V [В] зроблені інтуїтивно та майже на дотик, адже художниця має вади зору. Свій біль та внутрішні травми вона трансформує в біонічні, напівтілесні, напівсимволічні форми.

В 2021році V [В] створила серію балаклав, які закидала акварельними формами м’яких матеріалів. Так лякаючі шапки-балаклави переродилися в насичені символізмом об’єкти мистецтва, які можна вважати спробами творчого ескапізму V [В]. Що важливо, назва такої моделі шапки як «балаклава» теж має для художниці неоднозначний сенс: Балаклава – назва міста в південно-західній частині Криму поблизу Севастополя – база підводних човнів, яка була одним із стратегічних воєнних об’єктів регіону в період «холодної війни».

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Балаклава належним чином упаковується в коробку, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва. Доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Матеріал: В'язальні нитки

Матеріал: Декоративні Стрічки

Матеріал: Бісер

Техніка: В'язання

Висота: до 30 см

Країна: Україна

Рік: 2021