Спокій

Аліна Заманова
AZR
410,00
"Спокій" був створений цілковито інтуїтивними рухами рук, виліплюючих з глини фемінні форми. Результатом цього процесу став жіночий торс, який, між іншим, може використовуватися як підставка для ароматичних паличок під час релаксації. Створення об'єкта стало специфічним об'єднанням художницею відчуття між медитацією і роботою з глиною, адже вона, в свою чергу, має аналогічний вплив на людське тіло та розум. 

ПРО АВТОРКУ
Аліна Заманова – українська художниця, роботи якої зосереджені навколо фіксації сьогоднішньої реальності, у якій жіночі тіла приймають усі форми та фокусуються на відображені їх спотворення, відкидаючи будь-які закріплені за ними соціальні норми. Керімічні скульптурні об'єкти та живопис Заманової – зображення жінок, яких художниця бережливо називає своїми "музами", котрі впевнені в собі та водночас вразливі у вибраному ними середовищі.

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Скульптурний об'єкт належним чином упаковується, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Матеріал: Глина

Матеріал: Глазур

Висота: до 20 см

Країна: Україна

Країна: Великобританія

Рік: 2020

whd: 160x160x130 mm

Click to order