Із Серії "Шрами.Продовження" №01

Марія Куліковська+Улег Вінніченко [MKUV Studio]
SCARSCONT01
180,00
Пулі, зброя, військова атрибутика, артикулювання зон воєнних конфліктів на мапах географічних, політичних, внутрішніх - усі ці складно обговорювані, виснажливі, не популярні (хоча актуальні) елементи сьогодення стають болючими точками на мапі творчості Маші Куліковської.

Тему війни, кордонів, окупації, анексії, вигнання, міграції, втрати дому, крихкості людського існування, вразливості людського тіла, вразливості жінки в умовах війни, вразливості тіла жінки в умовах тотального патріархату, можливостей мистецтва вільного, небінарного, квірного Маша проговорює у “Шрамах. Продовження” - новій скульптурній серії ніг з квітами та пулями всередині. Відстріляні гільзи нещодавно були придбані на чорному ринку з воєнних територій сходу України. Сьогодні вони, мов шрами, проступають між квітами крізь надделікатну оболонку скульптурної шкіри.

Скульптура як продовження серії "Шрами" з епоксидної смоли відлита з кінцівок художниці Марії Куліковської руками архітектора-інженера Улега Вінніченко.

ПРО АВТОРІВ
Марія Куліковська – мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка-акціоністка, дослідниця та лекторка у вигнанні. Народилася і виросла в м. Керч на краю півострова Крим, куди не поверталась з моменту незаконної анексії півострова Росією та початку воєнних дій на сході України влітку 2014 р. Художниця досліджує трансформації свого тіла, спостерігає за його вразливістю, активно створює передумови феміністичного та квірного дискурсів. Творчість Марії Куліковської – це радикальне поєднання перформансу зі скульптурою, акварелі зі старим папером, тілесності з предметністю, знищення зі створенням , важких символів зі зрозумілими метафорами, безсилля крику із силою матеріалу, слабкого та обережного з тотальним.
Улег Вінніченко – архітектор-інженер, що народився у м. Заводське Полтавської області. Улег має понад 15 років досвіду в архітектурній справі та розробках інноваційних будівельних матеріалів і конструкцій, а також є засновником творчо-експериментальної студії "ТОВ Основа". Останні 3 роки співпрацює з Марією Куліковською в усіх її перформативно-скульптурних проектах. У 2020 Марія з Улегом побудували та відкрили у Києві «Гараж 33. Галерею-Сховище» для художників з «конфлікту?», актуалізуючи та рефлексуючи на таке поняття як "тіло з конфлікта" та надаючи голос маргіналізованим групам суспільства.

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Скульптура належним чином упаковується в ящик, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. В майбутньому коробка може бути використана як підставка для скульптури. В коробку зі скульптурою буде вкладено підписаний авторський сертифікат з мокрою печаткою MKUV Studio на оригінальному акварельному малюнку-ескізі до скульптури. Малюнок можна експонувати разом зі скульптурою або як окремий мистецький об'єкт.
Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Серія: Шрами.Продовження

Матеріал: Епоксидна Смола

Висота: до 50 см

Країна: Україна

Країна: Швеція

Рік: 2021

lwh: 180x110x280 mm

Weight: 2000 g

Click to order