Із Серії "Риби"

Вадим Панченко
FISHES2
300,00
Абстрактні роботи Вадима Панченка із серії "Риби" – це квінтесенція фаталізму. Використання автором образу риби без голови і хвоста – істоти понівеченої та безсильної, – це експериментальні спроби художника зафіксувати поняття того самого тотального фаталізму, тих самих невипадковостей і передбаченостей, тієї самої відсутності впливу на свою долю.

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Малюнок належним чином упаковується, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. До витвору мистецтва додається підписаний власноруч авторський сертифікат із мокрою печаткою галереї. За вашим бажанням малюнок може бути оформлений в антираму з повністю перероблювальних матеріалів, таких як скло, металеві кріплення та пресоване вторинне дерево.
Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Серія: Риби

Техніка: Олія на Офортному Папері

Техніка: Темпера на Офортному Папері

Техніка: Пастель на Офортному Папері

Формат: 1000х700 см

Країна: Україна

Рік: 2020

Click to order