Із Серії Акварелей на Паперах, Отриманних від Міграційних Служб №...71

Марія Куліковська+Улег Вінніченко [MKUV Studio]
WDPMO...71
800,00
Оригінальний акварельний малюнок із серії акварелей на паперах, отриманних від міграційних служб. За словами художниці, ці акварелі - її власні метафоричні відповіді всім кордонам світу, що досі існують:
"Тіло людини стає політичним навіть без її згоди. Як мінімум, запис про те, що я народилася і жила в Криму, зараз дуже політизується. Це відбувається вже 7 років, а це досить довгий період мого життя. Існує багато художників зі складними долями, художники, які представляють декілька країн, а при тому їх рідної країни взагалі може не існувати. І прості питання на кордоні чи в особистій бесіді: " Хто ти? Звідки ти?" - стають ключовими. Хоча я завжди представляла Україну і радикально відстоювала її інтереси на міжнародному рівні, - всередині своєї країни я відчуваю себе покинутою і незахищеною. Дуже часто стикаюсь з неприйняттям за мої квірні речі, бісексуальність..."

ПРО АВТОРКУ
Марія Куліковська – мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка-акціоністка, дослідниця та лекторка у вигнанні. Народилася і виросла в м. Керч на краю півострова Крим, куди не поверталась з моменту незаконної анексії півострова Росією та початку воєнних дій на сході України влітку 2014 р. Художниця досліджує трансформації свого тіла, спостерігає за його вразливістю, активно створює передумови феміністичного та квірного дискурсів. Творчість Марії Куліковської – це радикальне поєднання перформансу зі скульптурою, акварелі зі старим папером, тілесності з предметністю, знищення зі створенням , важких символів зі зрозумілими метафорами, безсилля крику із силою матеріалу, слабкого та обережного з тотальним.
ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Малюнок належним чином упаковується, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. До витвору мистецтва додається підписаний власноруч авторський сертифікат із мокрою печаткою галереї. За вашим бажанням малюнок може бути оформлений в антираму з повністю перероблювальних матеріалів, таких як скло, металеві кріплення та пресоване вторинне дерево.
Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Серія: Папери від Міграційних Служб

Техніка: Акварель на Папері

Формат: А4

Країна: Україна

Країна: Швеція

Рік: 2020