Із Серії "888" №10

Марія Куліковська+Улег Вінніченко [MKUV Studio]
888SW10OD
150,00
Оригінальний акварельний малюнок із серії "888" на знайденому старому архітектурному папері періоду СРСР.

Назва серії пов'язана з символікою числа "8", яке постійно оточує художницю від її народження у 1988 році [9+1=0; 9-1=8], а також з нумерологією її імені та міфологією, яка присутня в кожній частині життя художниці з 18 березня 2014 року. Коли Марія почала малювати нову акварельну серію «888» із 888 мутованих, танцюючих, кровоточучих тіл. Через кілька днів після початку роботи над серією художниця почала відчувати себе дуже самотньо і сумно, тому вирішила перевірити: яка відстань від її тіла, де вона малює у її новому домі у Києві, до її загубленого будинку на окупованій території в Криму. Марія відкрила карту Google і несподівано для себе виявила, що відстань становить 888 км від її загубленого будинку до її тіла, яке малює серію містичних й шукаючих захист й притулок жіночих тіл.

ПРО АВТОРКУ
Марія Куліковська – мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка-акціоністка, дослідниця та лекторка у вигнанні. Народилася і виросла в м. Керч на краю півострова Крим, куди не поверталась з моменту незаконної анексії півострова Росією та початку воєнних дій на сході України влітку 2014 р. Художниця досліджує трансформації свого тіла, спостерігає за його вразливістю, активно створює передумови феміністичного та квірного дискурсів. Творчість Марії Куліковської – це радикальне поєднання перформансу зі скульптурою, акварелі зі старим папером, тілесності з предметністю, знищення зі створенням , важких символів зі зрозумілими метафорами, безсилля крику із силою матеріалу, слабкого та обережного з тотальним.
ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Малюнок належним чином упаковується, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. До витвору мистецтва додається підписаний власноруч авторський сертифікат із мокрою печаткою галереї. За вашим бажанням малюнок може бути оформлений в антираму з повністю перероблювальних матеріалів, таких як скло, металеві кріплення та пресоване вторинне дерево.
Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Серія: 888

Техніка: Акварель на Папері

Формат: А4

Країна: Україна

Країна: Швеція

Рік: 2019

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
* ми відправляємо наші твори в будь-яку точку Планеты, крім Російської Федерації
Інформація споживача
Ім’я
Прізвище
E-mail
Номер телефону
 
Інформація про доставку
Країна
Місто
Поштовий індекс
Адреса
Варіанти доставки
* доставка за рахунок одержувача
Примітки до способу доставки