Внутрішньоутробний Розвиток №...3

Катерина Сегеда
KSID03
180,00
Живописні роботи Катерини Сегеди - це надтонка делікатна розмова про вразливість тіла в умовах політичних конфліктів, про стан тілесного як стан соціальний, про тіло як можливість висловлювання та неможливість висловитися водночас. Українсько-кримська художниця в своїй конфліктній творчості представляє теми тілесності, кордонів та свободи як щось надкрихке, надболюче, надінтимне та надвразиве.

ПРО АВТОРКУ
Катерина Сегеда - кримсько-українська художниця, основна тема творчості якої - "Туга про свободу" - сформувалася в період пошуку художницею власної ідентичності впродовж кількох років після подій 2014 року. Анексія Криму стала переломним моментом в творчості Катерини. Досі умови ізоляції анексованої території диктують власні правила для художньої діяльності кримської мисткині: роботи Сегеди не потрапляють на виставки в Україні, виставкова діяльність художниці наразі припинена. В своїх живописних та текстильних об'єктах Катерина Сегеда вивертає навиворіть увесь тривожний досвід мистецтвотворіння в жорстких політичних умовах. Більшість живописних полотен Катерини не зберігаються, адже художниця створює нові роботи поверх старих, тим самим демонструючи вразливість пам'яті та маркуючи власні страхи, переживання, неможливість бути почутою.

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Картина належним чином упаковується, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. До витвору мистецтва додається підписаний власноруч авторський сертифікат із мокрою печаткою галереї.
Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Серія: Внутрішньоутробний Розвиток

Техніка: Олія на Полотні

Формат: 65x40 см

Країна: Україна

Рік: 2021

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
* ми відправляємо наші твори в будь-яку точку Планеты, крім Російської Федерації
Інформація споживача
Ім’я
Прізвище
E-mail
Номер телефону
 
Інформація про доставку
Країна
Місто
Поштовий індекс
Адреса
Варіанти доставки
* доставка за рахунок одержувача
Примітки до способу доставки