Ніколи Не Знаєш, Де Знайдеш, Де Втратиш

Поліна Щербина
PSHCH9D05
110,00
«9 діалогів» це метафорична серія дев'яти загальновживаних фразеологізмів, прислів'їв та приказок, які мають аналогії в кожній мові та використовуються на щодень в наших діалогах, окреслюючи загальнолюдські принципи взаємодії зі світом.

В роботах Поліни Щербини переважають абстрактні образи людського тіла. Художниця відмовляється від реалістичних інтерпретацій людини і працює з антианатомією та розумінням матеріальної сутності. Людські образи в роботах української художниці, вицарапані встановленими соціальними нормами, тяжіють під важкістю буденності. Поліна зображує людину як загнане в соціальні установки безладне тіло, позбавлене плоті, не вписане в стандартну модель красивого. Створюючи графічної серії «9 діалогів», художниця використовувала свої постійні техніки роботи з матеріалом: розрізання, перетирання, шліфування та ін.

ПРО АВТОРКУ
Поліна Щербина - українська художниця, живе у Києві. Поліна працює у різних медіумах, зокрема створює живописні роботи та займається фотографією. Роботи художниці можна концептуально розділити на дві групи: «малюнок як об'єкт, праця художниці» та «предметність, людина, рефлексії, рефлекси». Поліна робить акценти на повсякденних діях і речах, що безпосередньо впливають на життя людей. Вони не вигравіровані в нашій свідомості як важливі, проте й надалі заставляють думати про «реальне» та «реальність». Роботи Поліни Щербини були представлені на виставках у Празі, Нью-Йорку, Стамбулі, Києві та ін.

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Малюнок належним чином упаковується, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. До витвору мистецтва додається підписаний власноруч авторський сертифікат із мокрою печаткою галереї.
Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Серія: 9 Діалогів

Техніка: Акрил на ДСП

Техніка: Ніж

Матеріал: Акрил

Матеріал: Вугілля

Матеріал: Маркер

Формат: 35x35 см

Країна: Україна

Рік: 2021

Click to order