Загублені у Місті II

Діана Кулик
DKSLITC2
400,00
Глиняний Скульптурний Об'єкт

Легко розбухлу посудину декорують «крикливі» Don't! та FOR FREE, а також дорожні розмітки та анонімні тіні мешканців міста. Колір запиленого асфальту виробу є доказом безпосередньої інспірації великим містом.

ПРО АВТОРКУ
Діана Кулик – українська керамістка. Кулик почала займатися керамікою у 2017, а вже у 2019 серія її робіт Натуральна революція, заінспірована паризькими протестами 1968, була показана в рамках Paris Design Week. Її роботи – це спроба переосмислити оточення, в якому живе художниця. Вона грається зі значеннями вуличних знаків та свідомо нехтує „ідеальною" формою. Всі роботи зроблено власноруч.

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Скульптурний об'єкт належним чином упаковується, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Матеріал: Глина

Матеріал: Ангоб

Матеріал: Золото

Висота: до 50 см

Країна: Україна

Рік: 2020

lwh: 350x350x400 mm

Click to order