Примара Пам'яті

Драма
GOM
50,00
Шляхом створення даної роботи Драма намагалась відстежити в середині себе будь-які рухи душі, думки і бажання, що зможуть знищіти сталі упередження соціуму. Керамічна ваза "Примара Пам'яті" поєднує в собі техніки роботи з гончарною глиною, рідким склом та особливимі глазурями.

ПРО АВТОРКУ
Драма – культурологиня, яка прагне через різні творчі практики зрозуміти себе та переосмислювати існуючий простір довколишнього світу. Водночас Драма у своїх творчих роботах намагається переосмислити класичні керамічні форми і трансформувати тривожні образи у гармонічну енергію.

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Скульптурний об'єкт належним чином упаковується, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Матеріал: Глина

Матеріал: Глазур

Матеріал: Рідке Скло

Висота: до 20 см

Країна: Україна

Рік: 2020

lwh: 180x260x140 mm

Click to order