Подвійні Неприємності

Аліна Заманова
AZDT
410,00
"Подвійні Неприємності" – скульптура, яка стала частиною виставки у Лондоні, досліджуючої внутрішні почуття і те, як жіночі тіла реагують на закладені в них соціальні норми. Керамічний об'єкт став для художниці новим способом документації ідей та певним видом приватного скетчбука, який Аліна Заманова використовує для дослідження тіла її героїні у трьохвимірній формі

ПРО АВТОРКУ
Аліна Заманова – українська художниця, роботи якої зосереджені навколо фіксації сьогоднішньої реальності, у якій жіночі тіла приймають усі форми та фокусуються на відображені їх спотворення, відкидаючи будь-які закріплені за ними соціальні норми. Керімічні скульптурні об'єкти та живопис Заманової – зображення жінок, яких художниця бережливо називає своїми "музами", котрі впевнені в собі та водночас вразливі у вибраному ними середовищі.

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Скульптурний об'єкт належним чином упаковується, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Матеріал: Глина

Матеріал: Глазур

Висота: до 20 см

Країна: Україна

Країна: Великобританія

Рік: 2020

whd: 130x170x70 mm

Click to order