Із Серії «888» №34

Марія Куліковська+Улег Вінніченко [MKUV Studio]
180,00
* очікування 5 робочих днів

Лімітований цифровий друк малюнку із серії "888" на порцеляновій тарілці.
Назва серії пов'язана з символікою числа "8", яке постійно слідує за художницею від її народження у 1988 році [9+1=0; 9-1=8], а також з нумерологією її імені та міфологією, яка присутня в житті художниці з 18 березня 2014 року.

ПРО АВТОРКУ
Марія Куліковська – мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка-акціоністка, дослідниця та лекторка у вигнанні. Народилася і виросла в м. Керч на краю півострова Крим, куди не поверталась з моменту незаконної анексії півострова Росією та початку воєнних дій на сході України влітку 2014 р. Художниця досліджує трансформації свого тіла, спостерігає за його вразливістю, активно створює передумови феміністичного та квірного дискурсів. Творчість Марії Куліковської – це радикальне поєднання перформансу зі скульптурою, акварелі зі старим папером, тілесності з предметністю, знищення зі створенням , важких символів зі зрозумілими метафорами, безсилля крику із силою матеріалу, слабкого та обережного з тотальним.

ОПЛАТА
Ціна подана в євро, але ви маєте можливість оплатити також гривнями, доларами, англійськими фунтами або шведськими кронами згідно курсу НБУ на момент покупки роботи. Будь-яке ваше рішення є однаково справедливим для нас.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
За попереднім замовленням будь-яких 4 і більше тарілок з нашого онлайн - магазину діє наступна система знижок:
  • 4–8 Тарілок: -3%
  • 9–12 Тарілок: -8%
  • 12 & more Тарілок: -15%
УПАКОВКА ТА ДОСТАВКА
Порцеляновий об'єкт належним чином упаковується, тому буде у безпеці дорогою до одержувача. В коробку з тарілкою буде вкладено підписаний авторський сертифікат з мокрою печаткою MKUV Studio.
Ми доставляємо твори по всьому світу. При замовленні вкажіть найбільш зручний тип доставки або вибрану транспортну компанію. Підготовка до відправлення замовлення відбувається після 100% оплати витвору мистецтва, доставка і транспортні витрати – за рахунок отримувача. Ви також маєте можливість забрати покупку з самої Галереї-Сховища у Києві, попередньо домовившись про візит.

ПОВЕРНЕННЯ
Ми не ухвалюємо повернень. Кожен об'єкт є унікальним витвором мистецтва. Ми вдячні Вам за розуміння.

У разі виникнення додаткових питань – Зв'яжіться з нами і ми відповімо Вам найближчим часом!

Матеріал: Порцеляна

Країна: Україна

Країна: Швеція